Dominik Hykyš postoupil do čtvrtfinále Grand Prix A

Brno – Celostátní turnaj Grand Prix A kategorie do sedmnácti let se nesl ve znamení dobrých výkonů Dominika Hykyše a Tomáše Pospíšila. Prvně jmenovaný v prvním kole dvouhry zdolal Jakuba Diviše (Badminton FSpS MU) po setech 21:10, 21:13, ve druhém na něj ale čekal druhý nasazený Vratislav Erhart (TJ Astra ZM Praha). Dominik Hykyš ale předvedl velmi dobrý výkon a turnajovou dvojku porazil vysoko 21:6, 21:14. Ve čtvrtfinále pak sice nestačil na Martina Dostála (Badminton FSpS MU) 17:21, 13:21, ale čtvrtfinále Grand Prix A mladší dorostenecké kategorie je dobrou devizou do budoucna. Také výkon Tomáše Pospíšila byl velmi zajímavý, v prvním kole zdolal Ladislava Lešťáka (TJ Jiskra Nejdek) 21:6, 21:16 a těsně podlehl nasazenému Lukáši Franekovi (TJ Orlová – Lutyně) 23:25, 17:21. Tomáš Pospíšil společně s Annou Natálií Kohoutovou (Super Stars Most) zvítězili v prvním kole smíšené čtyřhry a až ve třech setech podlehli nasazenému páru Jakub Matula (BO Chance & Ridera Sport team), Marie Studená (SK Badminton Přerov) 9:21, 21:18,15:21. Do druhého kola se ve stejné disciplíně probojoval také Dominik Hykyš (Super Stars Most) s Michaelou Říhovou (T-Club Berušky). Velmi dobře zahrála i Anna Natálie Kohoutová ve čtyřhře dívek s Petrou Maixnerovou (Badminton Rychnov n. Kněžnou), když po vítězství prvního kola předvedly zajímavý výkon proti nasazeným jedničkám Marii Růžičkové (BO Chance & Ridera Sport team) a Scharleen Tallulah Van Coppenolle (TJ Orlová-Lutyně).