Adam Twardzik ve čtvrtfinále Grand Prix A ve čtyřhře

Hradec Králové – První soutěž Grand Prix A do devatenácti let prověřila hlavně psychickou odolnost hráčů Super Stars Most. Nové sestavování žebříčků například katapultovalo Tomáše Abrahama do role turnajové jedničky, započtené pořadí z evropského juniorského žebříčku však vyvolalo nemalý tlak a odpovědnost k vlastnímu výkonu. Byla to nová situace, se kterou je potřeba se poprat hlavně po psychické stránce. Tomáš Abraham nakonec podlehl ve druhém kole soutěže Tadeáši Brázdovi (BC 66 Ivančice) 14:21, 10:21. Velkou odpovědnost k vlastnímu výkonu na sebe kladl i Adam Twardzik a to jej svázalo natolik, že podlehl již v prvním kole Adamu Kostrhunovi (TJ Slavoj Podivín) 17:21, 16:21. Třetím kvalifikovaným byl překvapivě Tomáš Pospíšil, který má vzhledem k věku na tuto kategorii ještě spoustu času. Los k němu ale nebyl úplně přívětivý, když hned v druhém kole turnaje narazil na turnajovou dvojku Matěje Ehma (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 7:21, 9:21. Ve čtyřhře chlapců prošli Adam Twardzik (Super Stars Most) s Filipem Markem (BK TU v Liberci) do čtvrtfinále přes Jáchyma Brázdu s Matějem Volfem (SK Radonice) 21:11, 13:21 a 21:1. Ve třech setech potom podlehli Tadeáši Brázdovi (BC 66 Ivančice) s Martinem Dostálem (Badminton FspS MU) 21:19, 19:21 a 21:14. Ve smíšené čtyřhře se potom nejdále probojoval Tomáš Pospíšil (Super Stars Most) s Šárkou Líbalovou (TJ Slovan Vesec) a to do druhého kola.