Veronika Dobiášová vítězkou Hradeckého Lva beze ztráty setu

Hradec Králové – Badmintonistka Super Stars Most Veronika Dobiášová beze ztráty setu ovládla dvouhru žen při celostátním turnaj Grand Prix B dospělých Hradecký Lev. Dobiášová nebyla nejvýše nasazenou hráčkou a turnaj pro ni měl charakter tréninkový, přesto svým soupeřkám nedala šanci. Ve druhém kole porazila Marcelu Růžička (TJ Jiskra Nejdek) 21:15, 21:13, ve čtvrtfinále si potom poradila s Rozálií Bártovou (TJ Polabiny Pardubice) 21:13, 21:12. Mezi nejlepšími čtyřmi jí potom vzdorovala Tereza Kobyláková (TJ Astra ZM Praha), ale i v tomto duelu Veronice Dobiášové stačily dva sety 23:21 a 21:17. Podobné bylo i finále, ve kterém porazila Pavlínu Krpatovou (TJ Polabiny Pardubice) 23:21 a 21:7. Tréninkový byl tento turnaj i pro mužskou jedničku Super Stars Most, Bedřicha Valentu. Ten si ve druhém kole poradil s Přemyslem Voráčem (BKV Plzeň) 21:13, 21:19, ve třetím kole jej potrápil Martin Slíva (BK Kopřivnice) 21:15, 13:21, 21:9, ale ve čtvrtfinále byl Bedřich Valenta opět suverénní, když zdolal Jana Koňase (BK TU v Liberci) 21:9, 21:11. Nakonec se Bedřich Valenta musel spokojit se třetí příčkou, když podlehl Davidu Stejskalovi (TJ Slovan Vesec) 21:23, 11:21, i když to byl spíše souboj se sebou samým. Třetí medaili vybojovaly ve čtyřhře žen Martina Krocová a Veronika Dobiášová, když ve třech setech čtvrtfinálového duelu zvítězily nad Hanou Musilovou (Sokol Meteor Radotín Praha) s Pavlou Nedělovou (TJ Montas Hradec Králové) 9:21, 21:15 a 21:18. Na postup do finále už v dalším třísetovém utkání chyběly síly, 16:21, 21:19 a 13:21 tato dvojice podlehla Pavlíně Krpatové (TJ Polabiny Pardubice) s Terezou Kobylákovou (TJ Astra ZM Praha).