První kolo Hobby Challenge Cupu vyhráli Michal a Fišerová

Most – Ve sportovní hale SportCenter Most, s.r.o. proběhlo první kolo Hobby Challenge Cupu 2018 pro amatérské hráče. Veronika Brožkovcová připravila pro účastníky dvoukolový turnaj o privátní wellness program. Hráči se utkali v prvním kole nejprve v základních skupinách, poté postoupili do vyřazovacích bojů, kde se rozhodlo o konečném pořadí. Účastníci turnaje tak získali body do celkové soutěže. Vítězem prvního kola se ve dvouhře mužů stal Tomáš Michal, který ve finále ve třech setech zdolal Jindřicha Pateru 10:21, 21:15, 21:12. Třetí místo vybojoval David Hájek před Tomášem Pálkem. Ženám kralovala Lenka Fišerová, druhá skončila Lucie Konečná a třetí Kateřina Sombotová. Doplňkovou disciplínou byly čtyřhry, v těch zvítězila dvojice Jindřich Patera, Jiří Vodrážka před Tomášem Pálkem s Lenkou Fišerovou a Davidem Hájkem s Františkem Lipšem. Druhé kolo je vypsáno na 4. prosince 2018.