Tři tituly, devět medailí a šest kvalifikovaných hráčů pro MČR

Most – Tři severočeské tituly vybojovali badmintonisté Super Stars Most v oblastním přeboru kategorie do sedmnácti let. Ve dvouhře chlapců se do semifinále probojovali hned tři hráči Super Stars Most Tomáš Pospíšil, Jan Port a Marek Oros. Tomáš Pospíšil nebyl rozehraný po předchozím vynechaném tréninkovém Grand Prix C Open, ale ve třech setech nakonec porazil Jana Rázla (BK TU v Liberci) 12:21, 21:17, 21:13 a do finále se probojoval. Tam jej čekal klubový spoluhráč Jan Port, který v semifinálovém duelu porazil Marka Orose 23:21 a 21:16. Finále potom vítězně ovládl Tomáš Pospíšil a získal severočeský titul. Mezi dívkami nejlepší výkon předvedla Anna Natálie Kohoutová, když si hladce poradila s Eliškou Stejskalovou (BK TU v Liberci) 21:8, 21:6 a Lindou Hájkovou (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:6, 21:8. V semifinále potom ve třech setech těsně podlehla turnajové jedničce Michaele Říhové (T-Club Berušky) 14:21, 22:20 a 19:21. V boji o třetí a zároveň postupové místo pro účast na Mistrovství ČR porazila Kristinu Kozempelovou (BK TJ Baník Most) 21:15, 19:21, 21:15. Anna Natálie Kohoutová společně se svou sestrou Markétou potom opět suverénně ovládly čtyřhru dívek, ve finále ve dvou setech přehrály pár Šárka Líbalová (TJ Slovan Vesec), Kristina Kozempelová (BK TJ Baník Most) 21:18, 21:16. Bronz ze čtyřhry dívek vybojovaly Aneta Seidlová s Karolínou Fišerovou. Také ve čtyřhře chlapců vládli hráči Super Stars Most. Jan Port s Markem Orosem zvítězili beze ztráty setu, když ve finále porazili překvapení turnaje Aleše Horu (Super Stars Most) s Janem Rázlem (BK TU v Liberci) 21:13, 21:16. Stříbro ze smíšené čtyřhry vybojoval Marek Oros s Markétou Kohoutovou. Tři tituly, devět medailí a šest kvalifikovaných hráčů pro Mistrovství České republiky, taková byla bilance hráčů Super Stars Most.