Bratři Klokanové vybojovali druhé místo v Kladně

Kladno – Jakub Klokan při Grand Prix C třináctiletých v osmifinále dvouhry vyřadil domácího Jakuba Svobodu (BaC Kladno) po setech 21:6, 21:5. Ve čtvrtfinále se utkal s turnajovou jedničkou Matějem Červenkou (BK Králův Dvůr) a po setech 22:20, 21:16 se probojoval mezi nejlepší čtveřici. Nezastavil se ani v semifinále a po setech 21:19, 21:16 vyřadil o dva roky staršího Sebastiána Janíčka (Sokol Meteor Radotín Praha). Ve finále sice podlehl Filipu Titěrovi (Sokol Meteor Radotín Praha) 12:21, 18:21, ale odvezl si z Grand Prix C skvělé druhé místo. Společně se svým bratrem Janem ještě vybojovali stříbrnou příčku ve čtyřhře, když po setech 21:16, 21:15 vyřadili turnajové jedničky Filipa Titěru (Sokol Meteor Radotín Praha) s Tobiášem Zubrem (TJ Sokol České Budějovice). Třetí medailové umístění vybojoval Jakub Klokan společně s Klárou Wimmerovou (Sokol Meteor Radotín Praha) ve smíšené čtyřhře.