Dominik Hykyš a Tomáš Pospíšil přivezli z Prahy bronz

Praha – Tomáš Pospíšil a Dominik Hykyš startovali na prvním Grand Prix C devatenáctiletých těsně po herní pauze, která byla v Super Stars Most věnována hlavně kondiční přípravě a regeneraci. Oba tak nebyli dostatečně rozehraní, ale i tak se chtěli poprat o první body v roce 2019. Tomáš Pospíšil sice nastupoval do soutěže jako jednička, ale ve druhém kole se musel se soutěží rozloučit, když těsně ve třech setech podlehl Jáchymu Brázdovi (SK Radonice) 21:12, 15:21 a 19:21. Dominik Hykyš došel o kolo dále, když ve druhém kole porazil Jonáše Hurtíka (SK Hamr) 21:17, 21:18. Ve čtvrtfinále potom podlehl Adamu Bhuiyanovi (Sokol Radotín Meteor Praha) 19:21, 14:21. Ve čtyřhře nakonec ale medaili vybojovali. Ve čtvrtfinále vyřadili dvojici Martin Chumchal (Badminton Akademie Olomouc), Vojtěch Franta (Sokol Meteor Radotín Praha) 21:16, 21:13. Finálová účast jim utekla o dva body třetího setu 13:21, 21:19 a 19:21 v zápase proti Danielu Fürstovi s Petrem Nejedlým (Sokol Meteor Radotín Praha).