Domácí kralují čtyřem z pěti disciplín U13 Challenge Cupu

Most – Do finále míří U13 Challenge Cup 2019, třetí turnaj série rozhodne o vítězi v každé disciplíně. Vítězové jednotlivých disciplín si potom odnesou speciální trofej. Bojovat se ale bude i o medaile ve třetím kole. Nejúspěšnějším chlapcem je po dvou kolech domácí Jakub Klokan (Super Stars Most), který vede s náskokem 150 bodů. V první ze série turnajů zvítězil a ve druhém byl bronzový. Dívkám potom kralují dvě hráčky, Anna Portová (Super Stars Most) a Nikola Hrabcová (SK Prosek Praha). Domácí Anna Portová byla v obou kolech třetí a má tedy našlápnuto k celkovému titulu. Po dvou vítězstvích je v čele čtyřhry chlapců Jakub Klokan s 500 body, mezi dívkami vede Nikola Hrabcová (SK Prosek Praha). Také ve smíšené čtyřhře mají domácí šanci na celkové vítězství, o první místo se dělí Alena Chocholoušková (Super Stars Most) s Viktorem Bubeníkem (Sokol Meteor Radotín Praha). Aleně Chocholouškové k celkovému pořadí pomohla bronzová medaile v kole prvním a stříbro v kole druhém.

Grand Prix C U13 dvouhra body čtyřhra body mix body
Anna Portová 3.-4. 150 —– —- 3.-4. 150
Alena Chocholoušková 5.-8. 100 —– —- 3.-4. 150
Tereza Čechová 13.-16. 38 5.-8. 100 9.-16. 50
Jakub Klokan 1. 250 1. 250 3.-4. 150
Adam Gašparín 5.-8. 100 1. 250 9.-16. 50
Jiří Macal 9.-16. 50 2. 200 9.-16. 50

kompletní výsledky I. kola U13 Challeng Cupu

Grand Prix C U13 dvouhra body čtyřhra body mix body
Anna Portová 3.-4. 150 —– —- 3.-4. 150
Alena Chcholoušková 5.-8. 100 —– —- 2. 200
Tereza Čechová 5.-8. 100 5.-8. 100 9.-16. 50
Jakub Klokan 3.-4. 150 1. 250 3.-4. 150
Jiří Macal 9.-16. 50 9.-16. 50 9.-16. 50

kompletní výsledky II. kola U13 Challeng Cupu

U13 CHALLENGE CUP 2019

DVOUHRA CHLAPCI
DVOUHRA CHLAPCI
1. Klokan Jakub Super Stars Most 250 150 400
2. Bubeník Viktor Sokol Radotín Meteor Praha 150 100 250
Kerpl Dennis BK TU v Liberci, z.s. 250 250
Martinec Petr BK 73 DELTACAR  Benátky n/J. z.s. 150 100 250
5. Kaplan Ondřej BK DDM Holice 200 200
Štych Marek BK Goram Teplice, z.s. 200 200
7. Kašša Marek Badminton VK Aš 150 150
Langmajer Filip BK TJ Baník Most 100 50 150
Marek Vojtěch BK TU v Liberci, z.s. 100 50 150
10. Jirásek Kryštof Sokol Radotín Meteor Praha 100 25 125
11. Macal Jiří Super Stars Most 63 50 113
Beran Ondřej BK TU v Liberci, z.s. 100 100
Gašparín Adam Super Stars Most 100 100
Nidrle Michal BK TU v Liberci, z.s. 50 50 100
Veselík Hynek TJ Jiskra Nejdek, z.s. 100 100
16. Trup Matěj BK TJ Baník Most 38 50 88
17. Hort Nikola SK Hamr, z.s. 63 63
Knytl Tomáš SK Hamr, z.s. 63 63
19. Bojko Bořek TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Čejka Aleš BK Goram Teplice, z.s. 50 50
Hanák Ondřej TJ Slovan Vesec, z.s. 50 50
22. Kotek Petr TJ Chemička Ústí nad Labem 38 38
Vápeník Theodor TJ Chemička Ústí nad Labem 38 38
24. Matuška Jiří Sokol Radotín Meteor Praha 30 30
Moravec Prokop Badminton Proboštov z.s. 30 30
Veselý Filip BK Goram Teplice, z.s. 30 30
27. Bednář Tobiáš BK TU v Liberci, z.s. 20 20
Kubeš Jan Badminton Proboštov z.s. 20 20
Škvára Kristian BaC Kladno 20 20
DVOUHRA DÍVKY
1. Hrabcová Nikola SK Prosek Praha 150 150 300
  Portová Anna Super Stars Most 150 150 300
3. Grznárová Tereza BK TJ Baník Most   250 250
  Tománková Lucie SK Hamr, z.s. 250   250
5. Chocholoušková Alena Super Stars Most 100 100 200
  Skrčená Malvína BaC Kladno   200 200
  Vránová Natálie BK Arion Praha 200   200
8. Čechová Tereza Super Stars Most 38 100 138
9. Kocmanová Kristýna Sokol Radotín Meteor Praha 63 63 126
10. Pszyková Lucie BK TU v Liberci, z.s. 38 63 101
11. Burdová Veronika BK TJ Baník Most 100   100
  Hnilicová Jana Sokol Radotín Meteor Praha 100   100
  Králová Ester BK TU v Liberci, z.s.   100 100
  Nýdrlová Štěpánka SK Prosek Praha 100   100
  Wasylkowa Kateřina BK Goram Teplice, z.s.   100 100
16. Niedermayerová Monika TJ Chemička Ústí nad Labem 63   63
  Palaščáková Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 63   63
  Ševelová Tereza TJ Chemička Ústí nad Labem   63 63
  Tvrdíková Klára SK Prosek Praha 63   63
20. Vajsejtlová Anna TJ Slovan Vesec, z.s.   50 50
21. Drbalová Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 38   38
  Kerplová Sofia BK TU v Liberci, z.s.   38 38
  Riegerová Eliška Badminton Proboštov z.s.   38 38
  Tomešová Karolína BK TU v Liberci, z.s.   38 38
  Wimmerová Klára Sokol Radotín Meteor Praha 38   38
ČTYŘHRA CHLAPCI
1. Klokan Jakub Super Stars Most 250 250 500
2. Marek Vojtěch BK TU v Liberci, z.s. 200 200 400
Nidrle Michal BK TU v Liberci, z.s. 200 200 400
4. Beran Ondřej BK TU v Liberci, z.s. 250 250
Bubeník Viktor Sokol Radotín Meteor Praha 100 150 250
Gašparín Adam Super Stars Most 250 250
Jirásek Kryštof Sokol Radotín Meteor Praha 100 150 250
8. Langmajer Filip BK TJ Baník Most 100 100 200
Macal Jiří Super Stars Most 150 50 200
Trup Matěj BK TJ Baník Most 100 100 200
11. Hort Nikola SK Hamr, z.s. 150 150
Kašša Marek Badminton VK Aš 150 150
Knytl Tomáš SK Hamr, z.s. 150 150
Martinec Petr BK 73 DELTACAR  Benátky n/J. z.s. 150 150
Veselík Hynek TJ Jiskra Nejdek, z.s. 150 150
16. Čejka Aleš BK Goram Teplice, z.s. 100 100
Hanák Ondřej TJ Slovan Vesec, z.s. 100 100
Kotek Petr TJ Chemička Ústí nad Labem 100 100
Kubeš Jan Badminton Proboštov z.s. 100 100
Moravec Prokop Badminton Proboštov z.s. 100 100
Škvára Kristian BaC Kladno 100 100
Vápeník Theodor TJ Chemička Ústí nad Labem 100 100
Veselý Filip BK Goram Teplice, z.s. 100 100
24. Bednář Tobiáš BK TU v Liberci, z.s. 50 50
ČTYŘHRA DÍVKY
1. Hrabcová Nikola SK Prosek Praha 250 200 450
2. Kocmanová Kristýna Sokol Radotín Meteor Praha 150 250 400
3. Grznárová Tereza BK TJ Baník Most 250 250
Vránová Natálie BK Arion Praha 250 250
5. Čechová Tereza Super Stars Most 100 100 200
Nýdrlová Štěpánka SK Prosek Praha 200 200
Pszyková Lucie BK TU v Liberci, z.s. 100 100 200
Skrčená Malvína BaC Kladno 200 200
Tvrdíková Klára SK Prosek Praha 200 200
10. Burdová Veronika BK TJ Baník Most 150 150
Hnilicová Jana Sokol Radotín Meteor Praha 150 150
Králová Ester BK TU v Liberci, z.s. 150 150
Niedermayerová Monika TJ Chemička Ústí nad Labem 150 150
Ševelová Tereza TJ Chemička Ústí nad Labem 150 150
Tomešová Karolína BK TU v Liberci, z.s. 150 150
Wasylkowa Kateřina BK Goram Teplice, z.s. 150 150
17. Drbalová Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 100 100
Kerplová Sofia BK TU v Liberci, z.s. 100 100
Palaščáková Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 100 100
Tománková Lucie SK Hamr, z.s. 100 100
Vajsejtlová Anna TJ Slovan Vesec, z.s. 100 100
Wimmerová Klára Sokol Radotín Meteor Praha 100 100
SMÍŠENÁ ČTYŘHRA
1. Bubeník Viktor Sokol Radotín Meteor Praha 200 150 350
Chocholoušková Alena Super Stars Most 150 200 350
3. Klokan Jakub Super Stars Most 150 150 300
Portová Anna Super Stars Most 150 150 300
5. Grznárová Tereza BK TJ Baník Most 250 250
Kaplan Ondřej BK DDM Holice 250 250
Kerpl Dennis BK TU v Liberci, z.s. 250 250
Martinec Petr BK 73 DELTACAR  Benátky n/J. z.s. 150 100 250
Vránová Natálie BK Arion Praha 250 250
10. Beran Ondřej BK TU v Liberci, z.s. 200 200
Hrabcová Nikola SK Prosek Praha 200 200
12. Hrabcová Nikola SK Prosek Praha 150 150
Marek Vojtěch BK TU v Liberci, z.s. 100 50 150
Nidrle Michal BK TU v Liberci, z.s. 50 100 150
15. Burdová Veronika BK TJ Baník Most 100 100
Čechová Tereza Super Stars Most 50 50 100
Čejka Aleš BK Goram Teplice, z.s. 100 100
Hanák Ondřej TJ Slovan Vesec, z.s. 100 100
Knytl Tomáš SK Hamr, z.s. 100 100
Kocmanová Kristýna Sokol Radotín Meteor Praha 50 50 100
Králová Ester BK TU v Liberci, z.s. 100 100
Macal Jiří Super Stars Most 50 50 100
Niedermayerová Monika TJ Chemička Ústí nad Labem 100 100
Nýdrlová Štěpánka SK Prosek Praha 100 100
Pszyková Lucie BK TU v Liberci, z.s. 50 50 100
Skrčená Malvína BaC Kladno 100 100
Trup Matěj BK TJ Baník Most 100 100
Vajsejtlová Anna TJ Slovan Vesec, z.s. 100 100
Wasylkowa Kateřina BK Goram Teplice, z.s. 100 100
Wimmerová Klára Sokol Radotín Meteor Praha 100 100
31. Bednář Tobiáš BK TU v Liberci, z.s. 50 50
Bojko Bořek TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Drbalová Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Gašparín Adam Super Stars Most 50 50
Hort Nikola SK Hamr, z.s. 50 50
Jirásek Kryštof Sokol Radotín Meteor Praha 50 50
Kerplová Sofia BK TU v Liberci, z.s. 50 50
Kotek Petr TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Langmajer Filip BK TJ Baník Most 50 50
Matuška Jiří Sokol Radotín Meteor Praha 50 50
Moravec Prokop Badminton Proboštov z.s. 50 50
Palaščáková Lucie TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Riegerová Eliška Badminton Proboštov z.s. 50 50
Ševelová Tereza TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Tománková Lucie SK Hamr, z.s. 50 50
Tomešová Karolína BK TU v Liberci, z.s. 50 50
Tvrdíková Klára SK Prosek Praha 50 50
Vápeník Theodor TJ Chemička Ústí nad Labem 50 50
Veselík Hynek TJ Jiskra Nejdek, z.s. 50 50