Sesterské duo Kohoutových bronzové při Grand Prix B

Orlová – Lutyně – Sesterské duo Kohoutových vybojovalo při celostátním turnaji Grand Prix B devatenáctiletých bronzové medaile. Poté, co v prvním kole ve třech setech vybojovaly vítězství nad domácími Vendulou Míčkovou a Zuzanou Morcinkovou (TJ Orlová – Lutyně) 21:14, 9:21 a 21:14, hladce přešly přes Šárku Líbalovou (TJ Slovan Vesec) s Lucií Metzovou (TJ Sokol Klimkovice) 21:7, 21:15. Ve dvou setech si poradily i se třetími nasazenými Lenkou Kmoníčkovou a Eliškou Šalamounovou (Badminton Rychnov n. K.) 21:17, 21:14. Anna Natálie Kohoutová a Markéta Kohoutová podlehly až prvním nasazeným Ivě Foukalové (TJ Slovan Vesec) s Nelou Němcovou (TJ Orlová – Lutyně) v semifinále turnaje. I v tomto duelu ale vítězství soupeřkám nedaly zadarmo 17:21, 19:21. Pořadatel na celostátním turnaji hráčům nevěnoval poháry, medaile ani diplomy, hráčky obdržely pouze tričko, které neodpovídalo velikostně turnaji devatenáctiletých. Při startovném 200,- Kč za disciplínu a více jak osmdesáti startujících je to vizitkou nejen pořadatele, ale Českého badmintonového svazu, který startovné na celostátních turnajích nereguluje.