Hoffmann a Hudecová vyhráli druhé kolo rodinných týmů

Most – Rodinné týmy se utkaly podruhé a opět byl o co hrát. V prvním kole se hrálo o tři rodinné večeře v partnerské restauraci Archa v hodnotě tisíc korun. Ve druhém kole se bojovalo o rodinné nákupy v Centrálu Most v celkové hodnotě dva tisíce dvě stě korun.  Dvanáct rodinných dvojic hrálo nejprve ve dvou skupinách, odkud postoupily do bojů o konečné pořadí. V semifinále zvítězila dvojice Hoffmann, Hudecová nad párem Stružková, Kohoutová 21:16, 21:19. Druhé semifinále patřilo sourozencům Dobiášovým, ti porazili dvojici Kohoutová, Kučera po setech dvakrát 21:15. Tomáš Hoffmann s Dominikou Hudecovou porazili ve finále po setech 21:12, 21:12 Veroniku a Ladislava Dobiášovi. Bronz potom vybojovaly Anna Natálie Kohoutová s Šárkou Stružkovou. Další kolo rodinných týmů je naplánováno na podzim a i ve třetím kole soutěže bude o co hrát. Trénovat můžete na kurtech ve sportovní hale SportCenter Most, s.r.o., kde Badmintonová Akademie Lukáše Kroce provozuje pronájem kurtů pro veřejnost.