Karolína Fišerová stříbrná při celostátním Grand Prix B

Pardubice / Praha – Karolína Fišerová startovala při soutěžích Grand Prix B patnáctiletých. V prvním turnaji v Pardubicích v konkurenci více jak padesátky hráček vybojovala dvě čtvrtfinále, ve dvouhře a ve čtyřhře. V Praze potom vybojovala dvě medaile. Ve dvouhře dívek nejprve porazila Emmu Hanzlovou (TJ Astra ZM Praha) 21:3, 21:9, v dalším kole Barboru Helešicovou (BO Chance & Ridera Sport Team) 21:11, 22:20 a ve čtvrtfinále dokonce druhou nasazenou Barboru Bursovou (SK Hamr) 18:21, 21:11, 21:18. V semifinále opět ve třech setech porazila Natálii Soukupovou (Badminton Rychnov n. K.) 21:13, 11:21 a 21:19. Karolína Fišerová tak nestačila pouze ve finále turnajové jedničce Lucii Krulové (Badminton FSpS MU) 11:21, 12:21 a z celostátního Grand Prix B si odvezla skvělé druhé místo. Druhou medaili vybojovala ve smíšené čtyřhře, když si z Prahy společně s Janem Bruncem (OS BK Goram Teplice) odvezli bronz.