Ze tří turnajů devatenáctiletých šest vítězství

Kladno – Dominik Hykyš zvítězil ve dvouhře chlapců při Grand Prix devatenáctiletých. V prvním kole vyřadil Adama Vnoučka (BK Arion Praha) 21:7, 21:12, ve druhém potom Vojtěcha Volfa (BaC Kladno) 21:15, 21:17. V semifinále po třech setech 21:13, 10:21 a 21:17 vyřadil druhého nasazeného Michala Nesvačila (SK Radonice). Ve finále mu potom stačily dva sety 21:15, 21:18 k vítězství nad Janem Alterou (BaC Kladno).

Grand Prix C (Kladno)dvouhrabodyčtyřhrabodymixbody
Dominik Hykyš1.250—–—-—–—-

Most – Ve sportovní hale SportCenter Most kralovali domácí, ovládli všech pět disciplín. Tomáš Pospíšil si připsal zlatý hattrick, Markéta Kohoutová dvě zlaté a Dominik Hykyš s Annou Natálií Kohoutovou si z turnaje odnesli po jedné zlaté medaili. Ve dvouhře chlapců se do semifinále probojovali dokonce čtyři hráči Super Stars Most. Nejúspěšnějším byl Tomáš Pospíšil, který ve finále zdolal Dominika Hykyše po setech 21:10, 21:16. O třetí místo se potom dělili Marek Oros a Jan Port. Mezi dívkami došlo na sesterské finále. Po několika prohrách tentokrát zvítězila Markéta Kohoutová nad svoji sestrou Annou Natálií 21:18, 25:23. Čtyřhru chlapců suverénně ovládli Tomáš Pospíšil s Dominikem Hykyšem. Bronz si připsal Marek Oros se svým mladším bratrem Danielem a Aleš Hora s Davidem Vlasákem. Čtyřhru dívek potom suverénně ovládly sestry Kohoutovy. Ve smíšené čtyřhře potom zvítězil Tomáš Pospíšil (Super Stars Most) společně s Vendulkou Pazderovou (TJ Jiskra Nejdek) 21:12, 21:17 před Markem Orosem s Terezou Pálkovou.