Vendula Štroblová vítězkou Grand Prix C dospělých

Karlovy Vary / Liberec – Turnaj Grand Prix C dospělých v Karlových Varech překvapivě ovládla ve dvouhře žen Vendula Štroblová, která se spíše věnuje párovým disciplínám. Jako turnajová dvojka si ve druhém kole poradila s Annou Gruberovou (TJ Jiskra Nejdek) 21:10, 21:9 a v semifinále i s Kateřinou Chmelíčkovou (BKV Plzeň) 21:11, 21:16. Dva sety jí potom stačily i ve finále, když porazila Kláru Kabátovou (Keramika Chlumčany) 21:15, 21:19. Tři třísetové zápasy sehrála Vendula Štroblová společně s Annou Gruberovou (TJ Jiskra Nejdek) ve čtyřhře žen, nakonec jim patřila druhá příčka. Třetí medaile patřila Vendule Štroblové ve smíšené čtyřhře společně s Tomášem Abrahamem. O stejnou příčku se ve smíšené čtyřhře dělili s Janem Portem (Super Stars Most) a Soňou Königsmarkovou (TJ Bílá Hora Plzeň). Jan Port potom vybojoval druhou příčku ve dvouhře mužů, Tomáš Abraham skončil třetí. Společnými silami vybojovali ještě druhou příčku ve čtyřhře. Ve stejný den potom v Liberci přidali při stejné soutěži, tedy Grand Prix C dospělých bronzovou medaili ze čtyřhry Dominik Hykyš s Tomášem Pospíšilem.