Anna Natálie Kohoutová a Jan Port se dvěma zlatými

Most  – Sportovní hala SportCenter Most hostila turnaj Grand Prix C dospělých. Hráči Super Stars Most si na domácí půdě připsali kompletních pět vítězství. Smíšenou čtyřhru vyhrál Jan Port (Super Stars Most) společně se Soňou Königsmarkovou (TJ Bílá Hora Plzeň). Stříbrná příčka patřila Tomáši Abrahamovi s Annou Natálií Kohoutovou (oba Super Stars Most). Třetí příčka potom patřila Janu Králíčkovi s Anetou Skuhrovou (oba Super Stars Most). Vítězem dvouhry mužů se potom stal Tomáš Abraham a bronz vybojoval Jan Králíček. Dvouhru žen suverénně ovládla Anna Natálie Kohoutová, když hladce ve finále porazila turnajovou jedničku Soňu Königsmarkovou (TJ Bílá Hora Plzeň) 21:9, 21:17. Třetí místo si připsala Aneta Skuhrová. Čtyřhru mužů ovládl beze ztráty setu Jan Port (Super Stars Most) společně s Václavem Mirvaldem (Spartak Chrást), třetí skončili Tomáš Abraham s Janem Králíčkem. Stejně suverénní byl potom pár Anna Natálie Kohoutová Aneta Skuhrová ve čtyřhře žen. Bronz si odnesly Tereza Pálková s Michaelou Stehlíkovou.