Bronz Dobiášové s Krocovou z bahrajnského království

Isa Town (Bahrain) – Bronzové příčky při turnaji světové série Bahrain International Series dosáhly badmintonistky Super Stars Most Veronika Dobiášová a Martina Krocová ve čtyřhře žen. V Khalifa Sport City porazily ve čtvrtfinále domácí reprezentantky Lizbeth Elsu Binu a Afrah Arifkhan Mahadik (Bahrain) po setech 21:11, 21:7. Mezi čtyřmi nejlepšími páry turnaje se potom utkaly s thajskou dvojicí Kanyanat Sudchoeichom, Suthinee Dansoonthornwong. Soupeřky z Thajska byly nad síly mosteckých badmintonistek 6:21, 10:21, ale skvělé třetí místo jim už nikdo nevezme. Pro Martinu Krocovou je to první medaile ze soutěží světového okruhu dospělých, pro Veroniku Dobiášovou je to medaile druhá, tu první vybojovala v jihoamerickém Peru ve dvouhře žen. I v Bahrainu se postavila do dvouhry, soupeřkou jí byla P. C. Thulasi (Indie). Konfrontace s asijskými hráčkami je jistě pro vývoj hry důležitá, a přestože Veronika Dobiášová podlehla své soupeřce 7:21, 10:21, odnesla si ze zápasu mnoho důležitých zkušeností. Dvouhra žen se v Bahrainu změnila v indické mistrovství, mezi nejlepších osm jich postoupilo hned sedm. Jednou z nich byla také svěřenkyně nedávno zesnulého trenéra Sudhakara Reddy Gujjuly, Gadde Ruthvika Shivani. Ta vyřadila další českou hráčku na turnaji Kateřinu Tomalovou (TJ Sokol Klimkovice) po setech 21:10, 21:12. Veronika Dobiášová s Martinou Krocovou se třetím místem na turnaji International Series posunuly ve čtyřhře o sto čtrnáct příček na světovém žebříčku.