Jakub Klokan vítězem celostátního Grand Prix B

Karlovy Vary – Jakub Klokan rozšířil seznam vítězů v celostátních soutěžích hráčů v barvách Super Stars Most, když zvítězil při Grand Prix B kategorie do třinácti let v Karlových Varech. Nenasazený hráč překvapil všechny své soupeře, i když pro trenéry Super Stars Most to až tak velké překvapení nebylo. Jakub Klokan nejprve porazil Kryštofa Ježka (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 21:18, 21:15, poté nasazeného Matěje Chovance (Badminton Sharks Brno) 21:11, 22:20 a ve čtvrtfinále dalšího nasazeného Kryštofa Klímu (TJ Sokol České Budějovice) 21:12, 21:13. Druhý hrací den porazil Lukáše Patzáka (SC Nové Město n. M.) 21:18, 17:21, 21:10 a ve finále Lukáše Thora (Badminton Sharks Brno) 18:21, 21:14 a 21:12. Vítězství je o to cennější, že nechyběl žádný hráč z národní špičky. Dařilo se i Tereze Čechové, která zvítězila v prvním kole nad Lindou Vernerovou (BK 73 Deltacar Benátky n. J.) a od postupu do čtvrtfinále ji dělily tři sety s Denisou Půlpánovou (SKB Český Krumlov) 19:21, 22:20 a 7:21.