Šest soutěží, deset medailí a dvě vítězství Fišerové

Most – Ještě než byla přerušena herní sezóna, zúčastnili se někteří hráči otevřených soutěží Grand Prix C, které jsme nestihli na našem webu publikovat, a tak právě teď přinášíme jejich rekapitulaci. Osmička hráčů bojovala doma při Grand Prix C kategorie do patnácti let. Jakub Klokan s Janem Vališem vybojovali stříbrné medaile ve čtyřhře chlapců. Mezi dívkami byly bronzové Zhang Zhang Wen a Dominika Hudecová. Jakub Klokan přidal bronz ze dvouhry a smíšené čtyřhry. Jan Port se potom vydal až do Jihlavy, kde obsadil při Grand Prix C dospělých tři čtvrtfinále. To Karolína Fišerová cestovala do Liberce pro dvě vítězství a jednu bronzovou medaili. Ve dvouhře dívek v semifinále vyřadila turnajovou jedničku Kláru Malcovou (BK TU v Liberci) 21:14, 19:21, 21:13 a ve finále si hladce poradila s Ivanou Treperovou (SK Prosek Praha) 21:8, 21:11. Další turnaj dospělých se potom uskutečnil v Praze a pro medaili si zde došla Vendula Štroblová. Třetí příčku vybojovala ve dvouhře žen. Štroblová potom bodovala i v dalším Grand Prix C dospělých v Ostrově nad Ohří, tentokrát si domů vezla dvě stříbra, ze dvouhry a čtyřhry žen. Posledním turnajem Grand Prix C před přerušením soutěžní sezóny z důvodu šíření koronaviru bylo Grand Prix C kategorie do devatenácti let, zde bylo maximem čtveřice účastníků čtvrtfinále.