Šest medailí Karolíny Fišerové ze dvou turnajů

Most / Liberec – Karolína Fišerová a Jan Kóňa startovali před uzavřením sportovišť z důvodu preventivních opatření proti šíření nemoci COVID-19 na dvou soutěžích Grand Prix C kategorie do sedmnácti let. V Mostě je potom doplnil David Vlasák a při premiéře Kristýna Machová. Karolína Fišerová v Liberci ovládla společně s Klárou Malcovou (BK TU v Liberci) čtyřhru dívek. Nejprve zdolaly pár Petra Kropáčová, Lucie Sommerová (Sokol Meteor Radotín Praha) dvakrát 21:13, v semifinále Adélu Krejčí s Annou Šafrovou (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:17, 21:12. Také ve finále jim stačily dva sety, když zvítězily nad Janou Flusserovou (SK Prosek Praha) s Terezou Burdovou (BK TJ Baník Most) 21:15, 21:9. Karolína Fišerová si dále připsala třetí příčku ze dvouhry a smíšené čtyřhry. V Mostě potom opět s Klárou Malcovou (BK TU v Liberci) kralovaly čtyřhře, ve smíšené čtyřhře byla třetí a ve dvouhře si připsala druhou příčku. Ve druhém kole jako nasazená dvojka vyřadila Adélu Krejčí (TJ Chemička Ústí n. L.) hladce 21:4, 21:7. V semifinále potom domácí Terezu Burdovou (BK TJ Baník Most) 19:21, 21:14 a 21:14. Ve finále podlehla své deblové spoluhráčce Kláře Malcové po stech 17:21, 10:21 a druhým místem potvrdila své nasazení. Fišerová tak ze dvou turnajů přivezla dvě zlaté, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile.