Dospělí odehráli Memoriál Holobradého a 29. Thun Cup

Praha / Karlovy Vary – Hráči kategorie dospělých stihli odehrát před dalším nuceným přerušením soutěží celostátní turnaj Grand Prix A Memoriál Holobradého a Grand Prix C 29. Thun Cup. Při Memoriálu Holobradého se Martina Krocová (Super Stars Most) s Danielem Skrčeným (BaC Kladno) vítězstvím nad dvojicí Adéla Zimmerová (Sokol Radotín Meteor Praha), Jindřich Kukač (TJ Sokol Křemže) 17:21, 21:17, 21:16 probojovali do druhého kola hlavní soutěže. Tam je opět čekal třísetový napínavý zápas proti Veronice Srncové (Sokol Židlochovice) a Václavu Palánovi (SK Prosek Praha) 16:21, 21:19 a 14:21. Tentokrát ale zápas nedopadl vítězně a navíc skončil zraněním prstu Daniela Skrčeného. Ve dvouhře se při premiéře představila Markéta Kohoutová (Super Stars Most) a nebyla to premiéra vůbec špatná. V prvním kole porazila Veroniku Srncovou (Sokol Židlochovice) hladce 21:12, 21:13 a poté pořádně zatopila nasazené Tereze Kobylákové (TJ Astra ZM Praha) 19:21, 21:19 a 14:21. Thun Cup, který se odehrál za pořadatelství TJ Jiskry Nejdek v Karlových Varech, ozdobili svou účastí manželé Ludíkovi. Po dlouhé odmlce se ve Varech na soutěžní kurty vrátil Pavel Brož a společně s Jakubem Strakou sehráli třísetové utkání ve čtyřhře proti turnajovým dvojkám Ladislavu Lešťákovi s Adamem Nesvedou (TJ Jiskra Nejdek) 20:22, 21:16 a 13:21. Oba turnaje ale skončili bez umístění na stupních vítězů.