Vávrová, Fišerová, Ondřejková a Kroc, hvězdy klubu před dvaceti lety

Most – Před dvaceti lety měl Badmintonový klub Super Stars Most za sebou první dva roky své činnosti. Již po tak krátké době si hráči získali respekt na soutěžích a začali porážet kluby s dlouholetou tradicí. V sezóně 2000/2001 se probojovalo pět hráčů na celostátní soutěže a tři startovali na MČR. V tu dobu měl klub již 65 členů. Mezi nejúspěšnější hráče, kteří v tu dobu plnili novinové články, patřil například Štěpán Kroc, který hrál oblastní špičku, startoval na MČR a evropském okruhu EBC dospělých. Mezi žákyněmi to byla Radka Vávrová, která byla absolutní oblastní špičkou, hrála národní soutěže, startovala na MČR a byla v severočeském výběru. V kategorii mladších žákyň to byla Šárka Fišerová, která vévodila této kategorii v severočeské oblasti a na národní úrovni se pravidelně umisťovala ve čtvrtfinále. Ve třinácti letech zvítězila dokonce ve čtyřhře i mezi devatenáctiletými. Ve stejné kategorii si několik severočeských vítězství připsala také Barbora Ondřejková, ta poté v další sezóně vystřídala Šárku Fišerovou na pozici severočeské jedničky a pravidelně startovala na národních soutěžích a při MČR. Všichni si potom zasloužili první nominaci na sportovce roku v anketě Deníku. Za dvacet let se v klubu vystřídaly stovky hráčů, někteří za sebou zanechali významné výsledky, které se zapsaly do dějin klubu.