Dobiášová, Krocová a Kohoutová hájily barvy klubu při MČR

Praha – Tři hráčky hájily barvy Super Stars Most při přesunutém MČR dospělých. Úspěchem byla již samotná kvalifikace a tak se neočekávaly velké výsledky. Anna Natálie Kohoutová je první rok mezi dospělými, o poslední šampionát mezi juniory přišla kvůli pandemii koronaviru a i přes dlouhý tréninkový výpadek během uzávěry sportovišť dokázala svůj první rok mezi dospělými korunovat účastí na národním šampionátu. Kohoutová při své premiéře narazila v prvním kole na zkušenou Lucii Černou (SK Badminton Český Krumlov) a po setech 6:21, 7:21 se soutěží rozloučila. Druhou hráčkou ve dvouhře žen byla Veronika Dobiášová, která se pomalu vrací do soutěžní formy. Mistrovství ČR 2021 bylo teprve druhým národním turnajem, který Dobiášová absolvovala od operace kolena, a proto byla soutěž pojata spíše tréninkově. V prvním kole sehrála třísetový zápas s domácí Klárou Šilhavou (SK Hamr) 16:21, 21:18 a 19:21. Těsná prohra ukázala, že prozatím chybí rychlostní dispozice, které je možné do tréninku zařazovat až v posledních týdnech. Martina Krocová potom reprezentovala v obou párových disciplínách. Ve čtyřhře jim společně s Veronikou Dobiášovou los příliš nepřál. Hned v prvním kole je čekaly několikanásobné mistryně ČR Alžběta Bášová, Michaela Fuchsová (TJ Montas Hradec Králové) 8:21, 6:21. Do smíšené čtyřhry Krocová nastupovala s Jindřichem Kukačem (TJ Sokol Křemže), tedy se spoluhráčem, se kterým nikdy nestartovala. Důvodem byla dodatečná nominace na základě pořadí na žebříčku. V prvním kole podlehli dvojici Matěj Hubáček (Sokol Radotín Meteor Praha) s Kristinou Kozempelovou (BK TJ Baník Most) 11:21, 17:21.