Devětačtyřicet hráčů bojovalo o body při Grand Prix v Mostě

Most – Devětačtyřicet hráčů bojovalo ve sportovní hale SportCenter Most, s.r.o. o body do národního žebříčku kategorie devatenáctiletých. Další ze série dobře obsazených turnajů za pořadatelství badmintonového klubu Super Stars Most ovládli hráči první dvacítky národního žebříčku. Dvouhru chlapců vyhrál desátý hráč národního žebříčku Ondřej Běhounek (TJ Chemička Ústí n. L.). Domácí Jakub Klokan měl opět smůlu na los a po prvním vyhraném kole nad Ondřejem Kořínkem (TJ Chemička Ústí n. L.) hladce 21:10, 21:5 jej čekala turnajová dvojka Vojtěch Franta (Sokol Radotín Meteor Praha). Klokan ale smazal věkový rozdíl pěti let a se zkušenějším soupeřem sehrál vyrovnaný souboj až do samého závěru. Nakonec ale podlehl o dva body nastavené hry třetího setu 22:20, 12:21 a 20:22. O dva body nastavené hry třetího setu nevyšel postup do čtvrtfinále ani Karolíně Fišerové proti Karolíně Nachtmanové (SK Prosek Praha) 21:18, 15:21 a 20:22. Z vítězství dvouhry se nakonec radovala Vanda Sedláčková (SK Prosek Praha). V párových disciplínách bylo maximem čtvrtfinále smíšené čtyřhry Karolíny Fišerové s Alešem Foukalem (TJ Slovan Vesec).