Klokan ovládl dvouhru chlapců, Fišerová kralovala smíšené čtyřhře

Most – Karolína Fišerová (Super Stars Most) zvítězila společně s Alešem Foukalem (TJ Slovan Vesec) ve smíšené čtyřhře při Grand Prix C sedmnáctiletých, které se konalo ve sportovní hale SportCenter Most. Do turnaje nastupovali jako turnajové jedničky a v prvním kole proti Filipovi Novotnému (Badminton Mníšek p. Brdy) a Sáře Orosové (TJ Chemička Ústí n. L.) zvítězili hladce 21:4, 21:11. Ve čtvrtfinále potom porazili dvakrát 21:15 Lukáše Pavlicu s Alenou Pinkasovou (TJ Astra ZM Praha) a v semifinále Michala Moravce (TJ Astra ZM Praha) s Karolínou Nachtmanovou (SK Prosek Praha) 21:15, 21:18. Finále bylo třísetové, ale z vítězství se radoval severočeský pár Fišerová, Foukal. Po setech 21:15, 16:21 a 21:11 zvítězili nad párem Gabriela Kuptíková (SK Prosek Praha), Štěpán Líbal (TJ Slovan Vesec). Druhé vítězství pro Super Stars Most vybojoval Jakub Klokan ve dvouhře chlapců. Jako nenasazený hráč mladší věkové kategorie zaskočil všechny soupeře svou aktivní hrou. V prvním kole vyřadil 5/8 nasazeného Daniela Ickerta (BK TJ Baník Most) 11:21, 21:18, 21:18. V dalším kole si poradil s nasazeným 3/4 Lukášem Pavlicou (TJ Astra ZM Praha) 21:14, 21:19 a v semifinále vyřadil turnajovou jedničku Štěpána Líbala (TJ Slovan Vesec) 13:21, 23:21 a 21:16. Finále proti turnajové dvojce Aleši Foukalovi (TJ Slovan Vesec) zvládl dokonce beze ztráty setu 21:13, 21:18 a na domácí půdě vybojoval zlato. Karolína Fišerová potom ve dvouhře přidala bronz, když nejprve porazila svoji klubovou spoluhráčku Stefaniji Stojanovou (Super Stars Most) 21:1, 21:6 a ve čtvrtfinále Gabrielu Kuptíkovou (SK Prosek Praha) 21:13 a 21:14. Fišerová tak potvrdila své nasazení, v semifinálové duelu podlehla druhé nasazené Karolíně Nachtmanové (SK Prosek Praha) 13:21, 5:21.