Čechová a Chocholoušková stříbrné při Grand Prix C v Mostě

Most – Tereza Čechová a Alena Chocholoušková vybojovaly v nabitém turnaji kategorie do patnácti let stříbrné medaile ve čtyřhře. Padesátka hráčů se sjela do mostecké sportovní haly SportCenter Most, s.r.o., aby bojovala o body do celostátního žebříčku. Čechová s Chocholouškovou měly jako nasazené první kolo volné, ve druhém potom vyřadily Kateřinu Oubrechtovou s Andreou Slavíčkovou (TJ Astra ZM Praha) hladce 21:10, 21:12. V semifinále porazily turnajové jedničky Elišku Drobilovou (TJ Jiskra Nejdek) s Nikolou Fenclovou (BA Plzeň) 21:15, 21:17. Porážku zakusily až ve finále, když podlehly turnajovým dvojkám Monice Niedermayerové s Terezou Ševelovou (TJ Chemička Ústí n. L.) 10:21, 16:21. Čechová s Chocholouškovou ale i přes finálovou prohru vylepšily své nasazení a připsaly si 200 bodů do celostátního žebříčku.