Dinh Nhat Long a Thea Kalkusová vybojovali tři medaile při turnaji třináctiletých

Most –  Premiérový start v soutěži Grand Prix kategorie do třinácti let si na domácí půdě, ve sportovní hale SportCenter Most, zažilo hned osm hráčů badmintonového klubu Super Stars Most. V kategorii chlapců byl nejúspěšnější Dinh Nhat Long, mezi dívkami potom zkušenější Thea Kalkusová. Společně soutěž odstartovali třetím místem ve smíšené čtyřhře, když ve čtvrtfinále vyřadili klubové spoluhráče Jáchyma Koláře s Kristýnou Nedvědovou (Super Stars Most) 21:10, 21:2. Ve stejné disciplíně přidali bronz také Daniel Harnisch a Lucie Schlosserová. Dvouhra se hrála ve skupinách, Dinh Nhat Long ve skupině A porazil klubové spoluhráče Daniela Harnische 21:6, 21:12 a Eliáše Drenčka 21:2, 21:3. Na jeho postupu ze skupiny nic nezměnila ani prohra s nasazeným Danielem Lehkým (BK TJ Baník Most) 7:21, 10:21. V semifinále podlehl Dinh Nhat Long (Super Stars Most) po setech 3:21, 4:21 Pavlu Smilovi (TJ Chemička Ústí n. L.), ale bronzová medaile již byla jistá. Ve dvouhře dívek ze základní skupiny postoupily Thea Kalkusová a Lucie Schlosserová. Thea Kalkusová ve čtvrtfinále porazila Terezii Dostrašilovou (TJ Chemička Ústí n. L.) po setech 21:8, 21:7. V semifinále sice podlehla Maie Weberové (Sokol Radotín Meteor Praha) 5:21, 4:21, ale stejně jako Dinh Nath Long si z turnaje odnesla bronzovou příčku. Dinh Nhat Long přidal stříbrnou medaili ve dvojici s Pavlem Smilem (TJ Chenička Ústí n. L.) ve čtyřhře chlapců. Lukáš Kouba, Daniel Harnisch a Jáchym Kolář, Eliáš Drenčko si z turnaje odnesli bronzové medaile. Bronzovou medailí byly oceněny i dívky Thea Kalkusová s Lucií Schlosserovou a nejmladší účastnice soutěže třináctiletých, teprve sedmileté Lucie a Eliška Mottlovy.