Karolína Fišerová vybojovala první medaili z MČR

Český Krumlov – Karolína Fišerová, studentka sportovního gymnázia v Mostě, překvapila při Mistrovství České republiky kategorie do sedmnácti let. Ve dvouhře dívek podlehla v prvním kole těsně o dva body třetího setu Veronice Jarošové (TJ Montas Hradec Králové) 16:21, 22:20 a 19:21. Spoluhráčka do čtyřhry Klára Malcová (BK TU v Liberci) se bohužel při smíšené čtyřhře zranila a nemohla nastoupit. Nakonec se ale podařilo sehnat náhradu. Karolína Fišerová (Super Stars Most) se postavila do čtyřhry společně s Anetou Vašíčkovou (TJ Polabiny Pardubice) a v úvodním kole vyřadily dvojici Jana Flusserová, Karolína Nachtmanová (SK Prosek Praha) po setech 22:20, 21:16. Ve čtvrtfinále národního šampionátu je ale čekal náročný soupeř, přemožitelky turnajových dvojek Barbora Helešicová (B.O. Chance Ostrava Sportclub) a Denisa Valentová (TJ Polabiny Pardubice). Po třech setech 21:18, 13:21 a 21:17 se nakonec zrodila senzace, Fišerová s Vašíčkovou vybojovaly bronzové medaile. Nic na tom nezměnila ani semifinálová prohra s Valerií Žurkovou (B.O. Chance Ostrava Sportclub) a Kristinou Kozempelovou (BK TJ Baník Most) 14:21, 19:21. Karolína Fišerová tak vybojovala svou první medaili z MČR a rozšířila široké řady medailistů badmintonového klubu Super Stars Most.