Anna Natálie Kohoutová zvítězila při Grand Prix C dospělých

Ústí n. L. – Anna Natálie Kohoutová zvítězila při Grand Prix C dospělých ve dvouhře žen. Jako nasazené jedničce jí k tomu stačilo vyhrát dva zápasy. V tom prvním semifinálovém vyřadila domácí Adélu Krejčí (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:14, 21:16. Ve finále potom porazila další hráčku domácího klubu Lindu Hájkovou (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:15, 21:17. Společně s Jakubem Strakou (Super Stars Most) vybojovali finálovou účast ve smíšené čtyřhře, když v semifinálovém duelu porazili dvojici Vojtěch Poláček, Adéla Krejčí (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:14, 15:21 a 21:17. Ve finále potom podlehli páru Mirko Šída, Hana Stejskalová (BK TU v Liberci) 10:21, 9:21 a z turnaje si odvezli společné stříbro. Anně Natálii Kohoutové potom připadlo i druhé místo ve čtyřhře společně s Hanou Stejskalovou (BK TU v Liberci). Jakub Straka po čtvrtfinálovém vítězství nad Stanislavem Mrskošem (BK TU v Liberci) bral bronz ze dvouhry mužů a ve čtyřhře s Lukášem Nevečeřalem (Badminton Proboštov) mu patřilo třetí místo.