Dobiášová a Krocová vyhrály čtyřhru při Grand Prix C

Most – Veronika Dobiášová a Martina Krocová zvítězily v turnaji Grand Prix C kategorie dospělých, které se uskutečnilo na domácí půdě badmintonového klubu Super Stars Most. Sportovní hala SportCenter Most tak hostila v pořadí již čtrnáctou badmintonovou soutěž od začátku roku. Jako turnajové jedničky Dobiášová s Krocovou zahajovaly soutěž až v semifinále proti Tereze Burdové (BK TJ Baník Most) s Adélou Krejčí (TJ Chemička Ústí n. L.) a po setech dvakrát 21:14 postoupily do finále. Ve třech setech potom zdolaly Šárku Líbalovou s Ivou Foukalovou (TJ Slovan Vesec) 18:21, 21:14, 21:15 a z turnaje si odnesly zlato. Bronz přidaly Anna Natálie Kohoutová s Veronikou Brožkovcovou. Bronzovou medaili vybojovali Jakub Klokan s Martinou Krocovou ve smíšené čtyřhře. Pro Jakuba Klokana to byla první medaile mezi dospělými.