Thea Kalkusová a Lucie Schlosserová vyhrály Grand Prix D

Most – Thea Kalkusová a Lucie Schlosserová zvítězily při turnaji Grand Prix D kategorie třináctiletých. V semifinále čtyřhry vyřadily Kláru Martínkovou (TJ Chemička Ústí n. L.) s Kristýnou Nedvědovou (Super Stars Most) po setech 21:7, 21:18. Ve finále zvítězily nad dvojicí Eliška Burešová, Karolína Burešová (Sokol Radotín Meteor Praha) 21:12, 21:10 a z turnaje na domácí půdě si odnesly zlaté medaile. Thea Kalkusová společně s Jakubem Šolcem (TJ Slovan Vesec) přidala zlato i ve smíšené čtyřhře. V dramatickém třísetovém finále 20:22, 26:24 a 21:16 porazili pár Filip Peterka, Sofie Mrázková (BK Goram Teplice). Lucie Schlosserová s Vojtěchem Moravcem (TJ Chemička Ústí n. L.) vybojovali třetí příčku. Ve dvouhře obsadila Thea Kalkusová stříbro, Lucie Schlosserová přidala bronz. Daniel Harnisch společně s Vojtěchem Moravcem (TJ Chemička Ústí n. L.) přidal stříbrnou příčku ve čtyřhře chlapců a rozšířil počet medailí pro Super Stars Most z turnaje Grand Prix D na sedm.