Markéta Kohoutová po dvou vítězstvích na hattrick nedosáhla

Brno – Po dvou celostátních vítězstvích při Grand Prix A starších juniorů v Praze a Grand Prix B stejné věkové kategorie v Pardubicích se Markétě Kohoutové nepodařilo zlatý hattrick dokončit. Při Grand Prix A kategorie do devatenácti let v Brně podlehla ve druhém kole dvouhry Tereze Šolarové (TJ Montas Hradec Králové) ve třech setech 20:22, 21:14 a 17.21. Přesto ji patří páté místo národního žebříčku dvouhry dívek. Ve čtyřhře společně se Zuzanou Hrdinovou (Badminton Akademie Olomouc) zvítězily nad párem Jana Flusserová, Karolína Nachtmanová (SK Prosek Praha) 21:13, 21:14. Ve čtvrtfinále potom podlehly pozdějším vítězkám Kateřině Koliášové (SK Hamr) s Kateřinou Osladilovou (TJ Sokol Klimkovice) 16:21, 10:21. Ve čtyřhře Markétě Kohoutové patří na národním žebříčku příčka desátá. Poslední celostátní turnaj Grand Prix B v Liberci, před prázdninovou soutěžní přestávkou, se Markéta Kohoutová rozhodla vynechat.