Čtyři vítězství z pěti a hattrick pro Čechovou

Most – Badmintonisté Super Stars Most si při první soutěži po letní přípravě připsali čtyři vítězství z pěti možných. Na domácí půdě, ve sportovní hale SportCenter Most, bojovali při Grand Prix D kategorie starších žáků. Tereza Čechová si připsala zlatý hattrick. Společně s Jiřím Macalem vybojovali zlatou medaili ve smíšené čtyřhře, Lukáš Kouba s Theou Kalkusovou bronz. Ve dvouhře dívek porazila Tereza Čechová v prvním zápase klubovou spoluhráčku Lucii Schlosserovou 21:7, 21:5, v dalším potom Kateřinu Vondráčkovou (T-Club Team) 21:19, 21:11, následně i Theu Kalkusovou (Super Stars Most) 21:13, 21:8 a připsala si druhé vítězství. Třetí zlatou medaili vybojovala ve čtyřhře společně s Kateřinou Vondráčkovou, když porazily Lucii Schlosserovou s Theou Kalkusovou 21:2, 21:3. Jiří Macal (Super Stars Most) společně s Danielem Brunnem (TJ Jiskra Nejdek) vyhráli čtyřhru chlapců, stříbrnou příčku vybojoval Dinh Nhat Long s Lukášem Koubou a bronz potom Tomáš Fadrhons a Pavel Smil (TJ Chemička Ústí n. L.). Ve dvouhře chlapců těsně ve třech setech utekla zlatá medaile Jiřímu Macalovi, když 18:21, 21:16 a 18:21 podlehl Danielu Brunnovi (TJ Jiskra Nejdek). První úspěšný víkend po letní přípravě mají badmintonisté Super Stars Most za sebou, další soutěží na domácí půdě bude turnaj Grand Prix C U15 v sobotu 24. září 2022.