Schlosserová a Kolář vyhráli poprvé dvouhru v soutěži Grand Prix

Most – Hráči kategorie do třinácti let se utkali o medaile a body do celostátního žebříčku při Grand Prix D. Turnaj v tréninkovém centru Super Stars Most měl několik překvapení. Jedním z nich byl výkon Lucie Schlosserové, která po vítězství nad Theou Kalkusovou (Super Stars Most) 21:17, 23:21, Ellou Daňkovou (BK Goram Teplice) 21:6, 21:8 i Eliškou Burešovou (TJ Sokol Radotín) 20:22, 21:18, 21:17 těsně podlehla pouze Karolíně Burešové (TJ Sokol Radotín) 19:21, 21:23. Nakonec se ale stala celkovou vítězkou a slavila své první vítězství dvouhry v soutěži Grand Prix. Společně s Theou Kalkusovou ovládly také čtyřhru dívek. První vítězství soutěže Grand Prix slavil i Jáchym Kolář (Super Stars Most), který si poradil s Jiřím Turnovským (BK TJ Baník Most) 21:13, 21:10 i Vojtěchem Mackem (BK Goram Teplice) 21:15, 22:20. Thea Kalkusová (Super Stars Most) vyhrála společně s Jiřím Turnovským (BK TJ Baník Most) smíšenou čtyřhru před Lucií Schlosserovou a Jáchymem Kolářem (Super Stars Most). Všechna čtyři vítězství tedy zůstala doma.