Jakub Klokan a Jakub Wasylkow postoupili na MČR

Most – Hráči Super Stars Most vybojovali tři zlaté medaile z kvalifikačního Grand Prix C kategorie do sedmnácti let. Vítězství ve dvouhře chlapců vybojoval Jakub Klokan, když neztratil ani set. Ve finále zvítězil 21:16, 21:14 nad Michalem Čepelákem (TJ Slovan Vesec) a zajistil si postup na MČR. Jakub Wasylkow vybojoval třetí příčku. Druhé vítězství a postup na MČR společnými silami vybojoval Jakub Klokan s Jakubem Wasylkowem ve čtyřhře. Ve finále soupeře z BK TJ Baníku Most Matěje Trupa a Jana Klokana přehráli 21:11, 21:10. Třetí vítězství vybojoval Jakub Klokan ve smíšené čtyřhře společně s Terezou Grznárovou (BK TJ Baník Most). Ve svém posledním společném turnaji vyhráli finále nad Michalem Čepelákem (TJ Slovan Vesec) s Monikou Niedermayerovou (Badminton Ústí n. L.) 21:17, 21:12. Tereza Grznárová na MČR nestartovala a Jakub Klokan se v kategorii do sedmnácti let bude věnovat pouze dvěma disciplínám, a to dvouhře a čtyřhře společně s klubovým spoluhráčem Jakubem Wasylkowem.