Turnaj rodinných týmů vyhráli Kohoutová a Kučera

Most – Turnaj rodinných týmů, tradiční turnaj s podtitulem bude zase legrace, měl již své třetí pokračování. Ve sportovní hale SportCenter Most se utkalo jedenáct rodinných týmů. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým, následoval boj o konečné pořadí. Vítězství vybojovala Markéta Kohoutová s bratrancem Davidem, když ve finále porazili Annu Natálii Kohoutovou s tetou po setech 21:17, 21:18. Bronzovou příčku vybojovala Veronika Brožkovcová se sestrou Terezou a na místě čtvrtém skončil Jiří Macal s maminkou. Turnaj se hrál ve čtyřhrách, kterou musel tvořit vždy aktivní hráč klubu s rodinným příslušníkem, který badminton naopak nehraje. O zajímavé okamžiky i legraci nebyla nouze. Čtvrté kolo soutěže rodinných týmů se chystá, tak si jej určitě nenechte utéct. Tentokrát se hrálo o poukázky na nákup v internetovém obchodě vsenabadminton.cz a i příště bude o co hrát.