> Aktuality > Články > 2017

Veronika Dobiášová se rozloučila se slovinskou juniorkou ve čtvrtfinále

Mirna (Slovinsko) - Veronika Dobiášová startovala na turnaji Junior International Series ve Slovinsku již po čtvrté. V loňské sezóně se jí dokonce podařilo probojovat až na medailovou příčku. V letošním ročníku ve druhém kole dvouhry jako nasazená hráčka porazila Katharinu Fink (Itálie) po setech dvakrát 21:10. V osmifinále však nestačila na španělskou soupeřku Annu Carbon a se soutěží se po setech 10:21, 16:21 musela rozloučit. Ve druhém kole čtyřhry potom společně s Yasmine Hamza (Itálie) porazily Fanni Doru Kiss s Gretou Kadlicsko (Maďarsko) 21:17, 21:14, ve čtvrtfinále je ale čekal první nasazený pár Vivien Sandorhazi (Maďarsko), Tereza Švábíková (Česká republika), po setech dvakrát 9:21 česko-italská dvojice v soutěži skončila. Loučení se slovinskou juniorkou tedy nakonec skončilo bez medaile.