> Aktuality > Články > 2011-2012

Čtyři vítězství a hattrick Ondráškové z turnaje dospělých

Most - Čtyři vítězství si odnesli hráči badmintonového klubu Super Stars Most z turnaje Grand Prix Ústeckého kraje dospělých, který pořádal konkurenční klub BK TJ Baník Most. Ve dvouhře žen dokonce obsadili první tři pozice. Z vítězství se radovala Valerie Ondrášková, která ve finále zvítězila po setech 21:16 a 21:15 nad Pavlínou Pokornou. Bronzovou příčku obsadila Martina Fartágová. Také finále čtyřhry žen bylo záležitostí hráček Super Stars Most, vítězství vybojoval pár Valerie Ondrášková, Pavlína Pokorná, stříbrnou příčku potom Martina Fartágová a Barbora Dugová. Smíšenou čtyřhru vyhrála dvojice Miroslav Němeček a Valerie Ondrášková, když ve finále porazili smíšený pár Pavel Krška (BK TJ Baník Most) a Lucie Dvořáková (OS BK Goram Teplice) po třech setech 21:23, 21:18 a 21:14. Valerie Ondrášková tak vybojovala zlatý hattrick. Třetí místo vybojovala nová klubová posila Samuel Repiar s Martinou Fartágovou. Ve dvouhře mužů byl potom nejlepší Miroslav Němeček, který si z turnaje odnesl třetí příčku. Němeček potom společně s Jiřím Vodrážkou zvítězil ve čtyřhře mužů.