> Aktuality > Články > 2007-2008

Dokládal, Justrová a Andrusová vyhráli memoriál Kožešníka

Liberec  – Hráči kategorie do jedenácti let bojovali v Liberci o cenné kovy při Memoriálu Zdeňka Kožešníka. Roman Dokládal (Super Stars Most) s Marií Justrovou (Super Stars Litvínov) zvítězili ve smíšené čtyřhře. Ve finále porazili první nasazenou dvojici Jan Louda (TJ Bílá Hora Plzeň), Jana Slatinská (VSK Slavia TU Liberec) 23:21, 14:21 a 21:16. Třetí příčku vybojovala Jana Andrusová ve dvojici s Ondřejem Klimešem (TJ Slovan Vesec). Ve dvouhře dívek zvítězily v základních skupinách Marie Justrová, Jana Andrusová i Veronika Dobiášová. Celkovou vítězkou turnaje se nakonec stala Marie Justrová, bronzovou medaili vybojovala Jana Andrusová. Roman Dokládal vyhrál ve dvouhře chlapců základní skupinu a nakonec obsadil celkovou třetí příčku. Společně s Janem Loudou (TJ Bílá Hora Plzeň) vybojoval Roman Dokládal prvenství ve čtyřhře chlapců. Ve finále porazili dvojici BK Deltacar Benátky n.J., Jakub Tichý, Matěj Kotrba 21:1 a 21:4. Ve čtyřhře dívek zazářila dvojice Marie Justrová a Jana Andrusová. Ve finále zvítězily po setech 21:7, 21:10 nad párem Jana Slatinská, Barbora Nováčková (VSK Slavia TU Liberec).