> Aktuality > Články > 2007-2008

Devatenáct hráčů oběhlo mostecké náměstí

Most – Devatenáct badmintonistů Super Stars Most oběhlo při 10.ročníku mostecké náměstí. Závod organizovaný Centrem Volného Času je tradiční prvomájovou akcí nejen pro všechny Mostečany, ale i pro badmintonisty Super Stars Most. Během svátečního odpoledne při této akci badmintonisté tradičně poměřují rychlostní dispozice mezi sebou, ale i s ostatními účastníky. V jubilejním 10.ročníku jich startovalo celkem 87. Nejmladším badmintonistou, který letos oběhl náměstí byl Daniel Sršeň (Super Stars 8.ZŠ) 56,31s, nejmladší badmintonistkou potom Martina Benešová (Super Stars Junior) 50,17s. Nejrychlejším hráčem se stal Michael Jareš, který mostecké náměstí oběhl za 35,94s, nejrychlejší hráčkou potom Martina Fartágová 40,30s. Jareš mezi muži obsadil 11.příčku, Fartágová byla mezi ženami 5. V jednotlivých kategoriích brali Super Stars devět medailových příček. Ve druhé kategorii žen obsadila třetí příčku Martina Benešová. Bedřich Valenta zvítězil ve třetí kategorii mužů časem 39,99s před druhým Davidem Ondráškem s časem 43,78s. Ve čtvrté kategorii žen brala bronzovou příčku Barbora Dugová (Super Stars Litvínov) 42,05s. Pátou kategorii mužů vyhrál David Mareška časem 40,68s, ve stejné kategorii žen obsadila Radka Kokošková 2.místo s časem 42,05s. Martina Fartágová zvítězila v šesté kategorii žen před druhou Michaelou Kokoškovou 43,93s. Sedmou kategorii mužů vyhrál Lukáš Kroc časem 38,73s.