> Aktuality > Články > 2006-2007

Mostecké náměstí oběhlo osmnáct badmintonistů

Most  Osmnáct badmintonistů oběhlo mostecké náměstí při 9.ročníku běhu o Putovní pohár primátora města Mostu. Při závodu chyběla držitelka putovního poháru z roku 2005 Martina Fartágová, která se spolu s reprezentací Super Stars Most účastnila turnaje v italském Meranu. Čtrnáct badmintonistů Super Stars Most se umístilo na medailové pozici a pět z nich ve své kategorii zvítězilo. Vítězem kategorie mužů, ročníku 96-97, se stal David Ondráček 43,67 s. V kategorii mužů, ročníku 93-92, si časem 35,52 s zajistil vítězství Michael Jareš. Lukáš Kroc zvítězil v kategorii ročníku 81-72 s časem 36,59 s. Mezi ženami kategorie ročníku 95-94 byla nejrychlejší Michaela Loukotová v čase 46,43 s. Karolína Vránková se stala vítězkou kategorie žen ročníku 93-92 s časem 42,18 s.