> Aktuality > Články > 2016

Vánoční turnaj vyhrálo družstvo Farmář hledá ženu II

Most - Na sklonku roku 2015 uspořádal badmintonový klub Super Stars Most tradiční Vánoční turnaj tříčlenných družstev o putovní pohár vsenabadminton.cz. Patnáctého ročníku se zúčastnilo osm družstev a plno z nich se zapojilo i v doplňkové hře o nejlepší převlek. Družstva nejprve sehrála utkání v základní skupině, dvakrát každý s každým, a potom se podle pořadí v tabulce rozdělila do závěrečných bojů v play-off. Lonští vítězové Švédská trojka (Jakub Motejl, Jana Panochová, Vlasta Phamová) se turnaje nezúčastnili, a tak se nebojovalo o obhajobu držitelů poháru. V prvním semifinále zdolal tým Påctvrďæcy (Štěpán Kroc, Valerie Ondrášková, Radka Kokošková) Kravaťáky (David Hájek, Vendula Štroblová, Veronika Brožkovcová) 2:0 (30:21, 30:20) a ve druhém Farmář hledá ženu II (Veronika Koldová, David Ondrášek, Tomáš Abraham) 2:1 (27:30, 30:25, 30:23) Sluníčka (Jiří Čapek, Lucie Paurová, Veronika Dobiášová). V utkání o třetí místo potom zvítězila Sluníčka 2:0 (30:14, 30:11) nad Kravaťáky. Ve finále Farmář hledá ženu II porazil Påctvrďæky 2:0 (30:23, 30:24). Farmář hledá ženu II (Veronika Koldová, David Ondrášek, Tomáš Abraham) si tak poprvé připsal vítězství tradičního Vánočního turnaje a získal do držení putovní pohár. Hlasování o nejoriginálnější převlek bylo velmi těsné, třetí skončili Kostíci (Lukáš Kroc, Anna Natálie Kohoutová, Aneta Boháčová), druhé místo patřilo týmu Farmář hledá ženu II (Veronika Koldová, David Ondrášek, Tomáš Abraham) a vítězství pro rok 2015 získalo družstvo Doktor a pacienti (Matyáš Kubát, Markéta Kohoutová, Kristina Kozempelová).