> Aktuality > Články > 2006-2007

Tři finále při Grand Prix Ústeckého kraje

Most    Badmintonisté Super Stars Most vybojovali při Grand Prix Ústeckého kraje kategorie do sedmnácti let tři finále. Postarali se o ně hráči mladší věkové kategorie do patnácti let. Ve dvouhře chlapců vybojoval postup do finále Miroslav Němeček. Nejprve porazil Michala Mazance (TJ Proboštov) 21:16, 21:14, poté Jana Dupáka (OS BK Goram Teplice) 21:16, 21:19 a o postup do finále ve třech setech spoluhráče Stanislav Bílka 21:15, 20:22 a 21:16. Mezi děvčaty vybojovala Jana Mladá bronzovou příčku, vítězstvím nad Kamilou Procházkovou (BK TJ Baník Most) 21:15, 21:19, spoluhráčkou Karolínu Vránkovou 21:18, 22:20 a nasazenou Terezou Cinkovou (TJ Proboštov) dvakrát 21:19. Tomáš Hába se Stanislavem Bílkem se probojovali do finále čtyřhry chlapců, mezi děvčaty se do finále probojovaly Jana Mladá s Valerií Ondráškovou. Ve smíšené čtyřhře získali pro Super Stars Most 3.místo Miroslav Němeček s Valerií Ondráčkovou.