> Aktuality > Články > 2013-2014

Pětkrát zlato pro Super Stars Most v přeboru kraje dospělých

Most - Přebor Ústeckého kraje kategorie dospělých pro rok 2014 hostil badmintonový klub Super Stars Most ve svém hlavním tréninkovém centru, ve sportovní hale TJ Lokomotiva Most. Pro domácí hráče byl turnaj spíše příjemným zpestřením sobotního dopoledne a rozehráním se po náročné tréninkové přípravě. Přesto si domácí badmintonisté připsali stejně jako v kategorii třináctiletých a patnáctiletých pět vítězství. Smíšenou čtyřhru vyhrála dvojice Bedřich Valenta, Veronika Koldová před Samuelem Repiarem s Martinou Fartágovou. Třetí místo vybojoval Štěpán Kroc s Valerií Ondráškovou. Ve dvouhře mužů podle očekávání hladce zvítězil Bedřich Valenta před Samuelem Repiarem. Třetí místo překvapivě vybojoval Jiří Čapek, když porazil Lukáše Nevečeřala (TJ Proboštov) po třech setech 21:23, 21:18, 21:19. Dvouhru žen vyhrála Veronika Koldová, která ve finále porazila Valerii Ondráškovou po setech 21:11, 24:22. Třetí skončila Jana Panochová, když ve třech setech porazila Radku Kokoškovou 12:21, 21:19, 21:15 a ve třech setech prohrála s finalistkou Valerií Ondráškovou 15:21, 21:18 a 9:21. Čtyřhru mužů ovládl Bedřich Valenta se Samuelem Repiarem, třetí příčku pro Super Stars Most vybojovali Štěpán Kroc a Jiří Čapek. Ženám potom kralovala Veronika Koldová s Janou Panochovou před druhými Valerií Ondráškovou s Martinou Fartágovou. Třetí místo patřilo Radce Kokoškové s Terezou Cinkovou (TJ Proboštov).