> Aktuality > Články > 2009-2010

Skuhrová a Paurová třetí při Turnaji nadějí

Žalany - Lucie Paurová (Super Stars Most) a Aneta Skuhrová (Super Stars Podbořany) společně vybojovaly třetí místo ve čtyřhře dívek při Turnaji nadějí kategorie U11. Paurová se Skuhrovou ve druhém kole porazily Markétu Lankovou a Terezii Kozempelovou (BK TJ Baník Most) 15:10. V boji o postup do finále podlehly Pavlíně Krpatové a Michaele Fuchsové (TJ Polabiny-Pardubice) o pouhé tři body, 12:15. Paurová přidala ještě čtvrté místo ve dvouhře dívek, když nejprve ve své skupině obsadila druhou příčku. Poté se utkala o postup do finále s Pavlínou Krpatovou (TJ Polabiny-Pardubice). Zápas Paurová nezvládla hlavně po psychické stránce a své soupeřce podlehla celkem hladce. V boji o třetí místo se utkala s další Pardubickou hráčkou, Michaelou Fuchsovou. I v tomto utkání hrála roli psychika. Paurová neposlechla rady své trenérky a i v tomto zápase podlehla. Čtvrtou příčku ve skupině ročníků 2000 přidala Julie Skuhrová (Super Stars Podbořany).