> Aktuality > Články > 2013-2014

Veronika Koldová dvojnásobnou vítězkou GPB dospělých

Most - Veronika Koldová se stala dvojnásobnou vítězkou turnaje Grand Prix B dospělých v Mostě. Ve dvouhře žen nejprve ve druhém kole porazila Hanu Kolářovou (TJ Sokol Doubravka Plzeň) ve třech setech 21:10, 16:21 a 21:14. Poté už byla její cesta za prvním vítězstvím při Grand Prix B dospělých dvousetová. S Klárou Dokládalovou (BK TJ Baník Most) si poradila po setech 21:7, 21:19 a v semifinále z kurtu po setech 22:20, 21:9 vyprovodila i druhou nasazenou Terezu Lajdovou (TJ Astra ZM Praha). Ve finále se měla utkat se svojí klubovou spoluhráčkou a turnajovou jedničkou Zuzanou Jeřichovou, ta však do finále nenastoupila a Koldové vítězství připadlo bez finálového utkání, ale po předchozích utkáních zcela zaslouženě. Hráčky Super Stars Most nakonec obsadily první tři příčky, za suverénní Koldovou a druhou Jeřichovou skončila Valerie Ondrášková. Vítězství ve čtyřhře žen podle předpokladů vybojovala dvojice Veronika Koldová a Zuzana Jeřichová, které obhájily své nasazení. Překvapením však byla třetí místa dvou nenasazených párů Valerie Ondráškové s Martinou Fartágovou a Jany Panochové s Vlastou Phamovou. Další dvě medaile vybojovali hráči Super Stars Most ve smíšené čtyřhře. Bronzovou příčku si připsali Bedřich Valenta a Veronika Koldová, stříbro potom Zuzana Jeřichová s Lukášem Kurzem (TJ Astra ZM Praha). O osm mosteckých medailí se nakonec zasloužili pouze hráči Super Stars Most, pořádající BK TJ Baník Most zůstal bez medailového zisku.