> Aktuality > Články > 2014-2015

Julie Skuhrová trojnásobnou vítězkou turnaje sedmnáctiletých

Ústí n. L. - Julie Skuhrová (Super Stars Most) se stala trojnásobnou vítězkou třetího turnaje Grand Prix Ústeckého kraje sedmnáctiletých. Navázala tak na svůj výsledek z minulého Grand Prix Ústeckého kraje, kde také vybojovala zlatý hattrick. Zajímavostí je, že sezóna 2014/2015 již nezaznamená jiné jméno vítězky než Skuhrová, první ze série tří turnajů sedmnáctiletých totiž ovládla její starší sestra Aneta, která si také došla pro tři prvenství. Ve dvouhře dívek byla sice Julie Skuhrová až nasazenou trojkou, ale po vítězství nad klubovou spoluhráčkou Annou Natálií Kohoutovou 21:17, 21:11 si poradila s turnajovou dvojkou Lucií Schmiedovou (OS BK Goram Teplice) po setech 21:10, 21:6 a nezaváhala ani ve finále, když si hladce poradila s Evou Dominikou Fantovou (BK TJ Baník Most) 21:11, 21:15. Třetí místo ve dvouhře dívek přidala Aneta Boháčová. Ve dvouhře chlapců potom třetí příčku vybojoval David Hájek. Hájek se Skuhrovou vyhráli smíšenou čtyřhru, když v těsném souboji o zlato 23:21, 22:24 zdolali pár Martin Jakubašek (BK TJ Baník Most), Aneta Boháčová (Super Stars Most). Třetí prvenství si připsala Julie Skuhrová ve čtyřhře dívek společně s Annou Natálií Kohoutovou, když ve finále hladce přehrály dvojici SK Děčín Ladu Pavlovičovou s Eliškou Dítětovou 21:10, 21:8. Aneta Boháčová společně s Evou Dominikou Fantovou (BK TJ Baník Most) obsadily třetí místo. David Hájek a David Cach přidali do medailové sbírky další třetí příčku ze čtyřhry chlapců.