> Aktuality > Články > 2016

David Vlasák a Jakub Foltin čtvrtí při Grand Prix D třináctiletých

Ústí n. L. - Pouze dvojice chlapců vyrazila na kvalifikační turnaj Grand Prix D třináctiletých. Ostatní spoluhráči měli zajištěn přímý postup a tohoto turnaje se zúčastnit nemohli. David Vlasák ve čtvrtfinále dvouhry chlapců porazil Blažeje Grznára (BK TJ Baník Most) dvakrát 21:12 a probojoval se do semifinále turnaje. Tam potom podlehl Ondřeji Kořínkovi 11:21, 6:21, ale konečnou čtvrtou příčkou se kvalifikoval na severočeské Grand Prix C. Druhý z chlapců, Jakub Foltin podlehl Danu Orosovi (TJ Chemička Ústí n. L.) 12:21, 8:21 již v prvním kole, ale náladu si zpravil v utkání o pořadí, když zdolal Daniela Novotného (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:14, 21:3. Společně potom skončili na čtvrtém místě čtyřhry chlapců.