> Aktuality > Články > 2016

Anna Natálie Kohoutová vítězkou čtyřhry při Grand Prix C

Liberec - V prvním kvalifikačním turnaji Grand Prix C patnáctiletých v sezóně 2016 se dařilo Anně Natálii Kohoutové (Super Stars Most). Ve dvouhře dívek si v prvním kole hladce poradila s Nicolou Königovou (TJ Proboštov) 21:4, 21:3, ve čtvrtfinále potom v třísetovém utkání porazila klubovou spoluhráčku Kristinu Kozempelovou (Super Stars Most) 21:8, 12:21 a 21:9. Los při tomto turnaji nebyl vůbec příznivý a svedl všechny hráčky Super Stars Most do horní poloviny pavouka, a tak v semifinále na sebe narazily sestry Kohoutovy. Starší Anna Natálie nakonec ve dvou setech zvítězila nad mladší Markétou 21:12, 21:14. Anna Natálie Kohoutová potom obsadila druhou příčku, když ve finále podlehla Soně Hořínkové (TJ Slovan Vesec) 19:21, 12:21. Druhé místo jí ale zajistilo postup pro celostátní turnaj Grand Prix A. Společně se svou finálovou soupeřkou z dvouhry dívek zvítězila Anna Natálie Kohoutová ve čtyřhře. Ve finále porazily Šárku Líbalovou s Terezou Šourkovou (BK TU v Liberci) hladce 21:10, 21:6. Třetí příčka patřila Markétě Kohoutové s Kristinou Kozempelovou. Ve čtyřhře chlapců potom přidali Ondřej Psota s Davidem Cachem třetí příčku a ve smíšené čtyřhře Ondřej Psota s Markétou Kohoutovou druhé místo. Chlapecká část týmu bohužel za dívkami výrazně zaostává. Na vině je především podceňování kondiční přípravy, kterou dívky plní bez obtíží.