> Aktuality > Články > 2010-2011

Premiérový start Lucie Paurové na GPA

Praha - Lucie Paurová má za sebou premiérový start při Grand Prix A České republiky. Jako každá premiéra byla i tato nelehká. Lucie Paurová, přestože měla právo startu ve všech disciplínách, startovala pouze ve dvouhře dívek. Ve smíšené čtyřhře se se svým partnerem nedostala mezi limitovaný počet startujících kvůli postavení na celostátním žebříčku a ve čtyřhře dívek na ni nezbyla spoluhráčka. Její stálá partnerka Veronika Dobiášová se totiž neúčastnila předchozího kvalifikačního turnaje Grand Prix C. V prvním kole dvouhry dívek podlehla Lucie Paurová o rok starší Andree Stopkové (SK Balcar Český Krumlov) po setech 16:21 a 7:21. Zahrála si tedy ještě utkání o pořadí, a to proti Kateřině Otáhalové (TJ Sokol Židlochovice). V tomto duelu vybojovala Paurová svůj první vítězný zápas na celostátním turnaji, když svoji soupeřku porazila ve třech setech 21:19, 19:21 a 21:11.