> Aktuality > Články > 2005-2006

VI.ročník 24hodin Super Stars Most

Most – Šestý ročník čtyřiadvacetihodinového maratónu čtyřher a smíšených čtyřher uspořádal o uplynulém víkendu badmintonový klub Super Stars Most . Opět se utkali dva šestnáctičlenné týmy vedené kapitány Lukášem Krocem a Štěpánem Krocem. Letošní ročník byl nejvyrovnanějším od zahájení této tradice. Odehráno bylo v tělocvičně Základní školou, Most, Václava Talicha 1855, 128 utkání. Stav soutěže byl dlouho vyrovnaný, ale družstvo kapitána Štěpána Kroce vyhrálo v době od 22:52 hodin do 1:40 hodin 14 utkání v řadě, které prakticky rozhodli o vítězi. Tým Štěpána Kroce zvítězil v poměru 79:49 a zvýšil tak rozdíl uvedený v historických statistikách na 5:1. Turnaje se zúčastnili mostečtí hráči i členové poboček v Podbořanech a v Litvínově. Během turnaje měli účastníci zajištěno občerstvení, sladkosti a ovoce. Během turnaje mohli hráči relaxovat například při sledování projekce filmů v prostorách označených názvem Super Stars Cinema. Turnaj byl v denní dobu zdarma volně zpřístupněn každou celou hodinu divákům. Na turnaji byli k vidění zajímavá utkání všech špiček klubu. Zajímavá byla i utkání s generačními rozdíly, kde se utkávali například nejlepší hráči kategorie dospělých v párech s nejlepšími hráči nejmladší kategorie do třinácti let. Náročný čtyřiadvacetihodinový  maratón absolvovali všichni hráči bez vážnějších problémů.

Vítězný tým startoval ve složení: Štěpán Kroc, Michaela Kokošková, Radka Kokošková, Zuzana Jeřichová, David Mareška, Barbora Turfandovová, Miroslav Kroc, Helena Skuhrová, Stanislav Bílek, Jana Mladá, Karolína Vránková, Michaela Jareš, Milan Hudec, Hana Vyhnalová, Michaela Srpová, Michaela Loukotová.

Druhé družstvo startovalo ve složení: Lukáš Kroc, Martina Fartágová, Nikola Fridrichová, Pavlína Pokorná, Miroslav Němeček, Martin Červený, Hana Cihlářová, Tomáš Hába, Hana Bílková, Valerie Ondrášková, Jiří Vodrážka , Veronika Koldová, Marek Švácha, Kateřina Dlouhá, Daniel Hanousek a Lukáš Kasl.

Medaile vítěznému družstvu budou předány při VIII.Galavečeru u příležitosti zakončení sezóny 2005/2006, které proběhne na hradě Hněvín 30.června 2006 od 19.00 hodin.