> Aktuality > Články > 2012-2013

Panochová a Salačová si připsaly další vítězství

Teplice - Druhé severočeské Grand Prix C kategorie devatenáctiletých se uskutečnilo v Teplicích. Dvouhru dívek podruhé v řadě ovládla Jana Panochová ze Super Stars Most. Jako turnajová dvojka přešla v druhém kole přes Pavlínu Matysovou (TJ Chemička Ústí n. L.) po setech 21:5 a 21:16. V semifinále ji stačily dva sety k vítězství nad teplickou jedničkou Martinou Ottovou 21:10, 21:17. Jana Panochová poté ve finále zdolala Kláru Dokládalovou (BK TJ Baník Most) taktéž ve dvou setech 21:17, 22:20 a mohla slavit druhý postup na celostátní turnaj Grand Prix A devatenáctiletých v kariéře. Kateřina Salačová (Super Stars Most) vybojovala ve dvouhře dívek třetí místo, když i ona udolala domácí Martinu Ottovou (OS BK Goram Teplice) 21:15, 18:21 a 21:16. O druhé vítězství pro Super Stars Most se postarala Kateřina Salačová ve čtyřhře dívek společně s Klárou Dokládalovou (BK TJ Baník Most). Ve finále turnaje porazily teplicko-ústeckou dvojici Martina Ottová, Marie Militká po setech 21:17, 11:21 a 21:9. Vlasta Phamová ve dvojici s Janem Koňasem (TJ Slovan Vesec) přidala bronzovou příčku ze smíšené čtyřhry. Nejlepším chlapcem Super Stars Most byl ve dvouhře chlapců David Ondrášek, který po vítězství nad Tomášem Novotným (BK TJ Baník Most) 21:10, 21:14, překvapil i nasazeného Pavla Svobodu (BK TJ Baník Most). Nechybělo mnoho a Ondrášek si z Teplic odvezl cenný skalp. Nakonec však ve třech setech 21:13, 20:22 a 17:21 svému soupeři podlehl. Jakub Motejl (Super Stars Most) společně s Romanem Dokládalem (BK TJ Baník Most) přidal třetí příčku ve čtyřhře chlapců.